Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Išmanieji prietaisai
Inhaliatorius OMRON COMPAIR (NE-C28 P)

Inhaliatorius OMRON COMPAIR (NE-C28 P)

Gamintojas:

Omron, Japonija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
Garantija (mėn.): 36
55,90 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Inhaliatorius Omron CompAir NE-C28 P yra puikus prietaisas naudojimui namuose. Jis skirtas naudoti esant pediatrinei astmai, faringitui, laringitui, taip pat - įvairiems bronchiniams susirgimams ir kitoms kvėpavimo takų ligoms. Šis inhaliatorius pagamintas stebint vartotojų poreikius ir jo savybes parenkant taip, kad jis atitiktų visų vartotojų reikalavimus.
Inhaliatorius Omron CompAir praleidžia įkvėpiamo dydžio aerozolio daleles, pasiekiančias ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus. Ši savybė labai svarbi siekiant gerų rezultatų.
Prietaisas pagamintas naudojant Virtualių Vožtuvų Technologiją (V.V.T.), kurios dėka mažesnė detalių pametimo rizika, pridedamos tik keičiamosios detalės ir antgaliai.
Kadangi šis prietaisas pagamintas naudojant V.V.T., sutrumpėja inhaliavimo procedūros laikas. Šios technologijos pagalba pernešamas maksimalus vaistų kiekis per palyginti trumpą laiką. Taip pat ši technologija užtikrina taupų vaistų naudojimą. Šios technologijos pagalba sumažėja ir detalių, kurias reikia periodiškai valyti, kiekis. Dėl šių priežasčių Omron CompAir inhaliatorius yra ypač higieniškas, jį paprasta prižiūrėti. Prietaiso konstrukcija yra tvirta ir patikima, tad dėl šios priežasties jis ypač vertinamas vartotojų. Šis inhaliatorius yra idealus pasirinkimas įvairioms inhaliacinėms procedūroms.
Inhaliatoriaus laikymui pritaikytas specialus krepšys. Šis prietaisas neužima daug vietos, todėl jį paprasta laikyti ir, esant poreikiui, transportuoti. Taip pat šis inhaliatorius saugus naudoti dėl nuo drėgmės apsaugoto jungiklio. Inhaliatoriaus Omron CompAir modelis yra ypač tinkamas naudoti suaugusiems, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą ir siekiantiems gyventi sveikai.

Pagrindinės prietaiso savybės:

 • Apsaugotas nuo vandens įjungimas;
 • Panaudota  Omron unikali Virtualiųjų Vožtuvų  Technologija;
 • Inhaliacijos greitis  0.5 ml/min;
 • Dalelių dydis : (MMAD) 3 um;
 • Efektyvus vaistų pernešimas į apatinius kvėpavimo takus;
 • Ilgaamžis kompresorius, skirtas naudoti daugelį  metų;
 • Apsaugotas nuo vandens įjungimas;
 • Patogus saugojimo krepšys;
 • Pakuotėje yra visi reikalingi priedai: kaukė vaikui ir suaugusiam, kandiklis, nosies antgalis;
 • Veikia įjungus į elektros tinklą;
 • 3 metų garantija.

Naudojant šį inhaliatorių būtina laikytis visų nurodymų, esančių instrukcijoje. Taip pat labai svarbus ir prietaiso valymas. Nevalant inhaliatoriaus, jame gali kauptis vaistų nuosėdos, ilgesnį laiką nenaudojant išdžiūvančios ir trukdančios vėlesniam vaistų praeinamumui. Taip pat prietaiso valymas svarbus norint išvengti bakterijų kaupimosi.
Po naudojimo būtina gerai karštu vandeniu perplauti visas panaudotas inhaliatoriaus detales ir jas dezinfekuoti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, jog prieš naudojimą visos detalės turi būti sausos.
 
Dėl inhaliatoriaus naudojimo ir vaistų dozavimo būtina pasitarti su gydytoju.
 

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Inhaliatoriai

- 30%
75,70 €
52,99 €
- 15%
55,12 €
46,85 €
109,95 €
Daugiau: Inhaliatoriai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce