Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Indų plovimo gelis indaplovėms ekologiškas Almacabio 500ml

Indų plovimo gelis indaplovėms ekologiškas Almacabio 500ml

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
7,35 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiškas „Almacabio“ indų plovimo gelis indaplovėms. Su lengvai ir greitai suyrančiais tenzidais iš augalinės kilmės žaliavų. Koncentruotas – užtenka 25 plovimams.
Plauna įvairius indus iš stiklo, keramikos, nerūdijančio plieno ir plastiko. Nuo indų gerai pašalina riebalus ir maisto likučius.
Be sunkiųjų metalų, fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų.
Naudojimas: prikrauti indaplovę ir į dozavimo stalčiuką įpilti 20 ml gelio. Pasirinkti atitinkamą plovimo programą. Tai šarminis produktas. Rekomenduojama naudoti „Almacabio“ skalavimo skystį ir druską.
Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Visi tenzidai yra iš augalinės žaliavos, kvapai – be agresyvių cheminių komponentų, konservantai – tik maisto kategorijos. „Almacabio“ tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): Sodium Citrate, Caprylyl Glucoside, Alcohol, Sodium Gluconate, Sodium Carbonate, Heptyl Glucoside, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Parfum, Limonene, Citral.
Cheminė sudėtis: <5-15%: nejoninių PAM (iš kokosų aliejaus), kvapai, citralis, limonenas.
 

Indų plovikliai

- 10%
16,83 €
15,15 €
- 10%
7,79 €
7,01 €
- 10%
4,64 €
4,18 €
- 10%
2,59 €
2,33 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce