Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Grindų ploviklis Bio2 ekologiškas Almacabio 1l

Grindų ploviklis Bio2 ekologiškas Almacabio 1l

Gamintojas:

Hedera Natur

Pristatymo laikas (d.d.): 3
7,38 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Ekologiškas „Almacabio“ grindų ploviklis „Bio2“. Hipoalerginis: be kvapiklių, eterinių aliejų, dažiklių. Su aktyviuoju deguonimi ir ekologišku alyvuogių aliejumi. Nereikia nuskalauti. Tinka visiems lygiems grindų paviršiams: plytelėms, linoleumui, parketui, marmurui. Užtenka 28 plovimams.
Be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų. Be sunkiųjų metalų.
Naudojimas: (1 dangtelis = 35 ml) vidutiniškai užterštiems paviršiams 19 ml į 5 l vandens, stipriai užterštiems paviršiams 95 ml į 5 l vandens.
Nors visoje „Almacabio“ produkcijoje nenaudojami stiprūs cheminiai konservantai ir kvapai, labai jautrūs žmonės nori išvengti net ir natūralių kvapų, maistinių konservantų, tam tikrų augalinių tenzidų. Tam „Almacabio“ sukūrė „Bio2“ – hipoalerginę liniją. Visai be konservantų, enzimų, kvapų ir esencijų. Tinka ir labai jautriems žmonėms, ir kenčiantiems nuo daugialypio cheminio jautrumo MCS (angl. multiple chemical sensitivity). Tai patvirtina Bio C.E.Q sertifikatas.
„Almacabio“ yra pirmas švaros priemonių gamintojas, sertifikavęsis pagal griežtus ir skaidrius Bio C.E.Qreikalavimus ekologiškiems produktams (eco-bio compatable). Gamyboje nenaudojamos gyvūninės kilmės medžiagos ir nedaromi bandymai su gyvūnais. Produktai tinka veganams.
Visi „Almacabio“ produktų komponentai suyra per trumpiausią įmanomą laiką. Tausoja aplinką – pakuotes gamina iš perdirbto plastiko.
      
Italijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.
„Almacabio“ pasižymi aukštais skaidrumo standartais – visų gaminio ingredientų pavadinimai tiksliai nurodomi INCI terminais ant pakuotės. Taip elgiasi vos keli ekologiškų švaros priemonių gamintojai. Kiti nurodo tik apibendrintą sudėtį pagal teisės aktų reikalavimus.
Sudėtis (INCI): sodium coceth sulfate, caprylyl glucoside, potassium cocoate, sodium citrate, sodium gluconate, potassium metasilicate, hydrogen peroxyde.
Cheminė sudėtis: <5% anijoninių ir nejoninių PAM (iš kokosų).
 

Valymo priemonės

- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
5,37 €
4,83 €
- 10%
4,89 €
4,40 €
Daugiau: Valymo priemonės ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce