Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
GPS laikrodis Garmin fēnix 5S Black Sapphire su juodu dirželiu

GPS laikrodis Garmin fēnix 5S Black Sapphire su juodu dirželiu

Gamintojas:

Garmin

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 7%
699,99 € 649,99 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Stilingas ir kompaktiškas GPS laikrodis kelionėms ir sportui

 • Aukštos klasės, ypač kompaktiškas 42 mm dydžio sportinis GPS laikrodis su Elevate™ riešiniu pulsometru1
 • Tvirtas plieninio korpuso laikrodis su nerūdijančiojo plieno EXO tipo antena
 • Sporto profiliai visoms sportinėms veikloms ir nuotykiams
 • Svarbiausia treniruočių informacija – spustelėjus mygtuką. Matykite savo produktyvumą ir treniruočių efektyvumą
 • Išmaniosios savybės2: išmanieji pranešimai, automatinis sinchronizavimas su sistema Garmin Connect™ ir laikrodžio konfigūravimas renkantis nemokamą laikrodžio ciferblato dizainą bei kitas programėles iš programų parduotuvės Connect IQ™
 • Integruoti jutikliai: GPS ir GLONASS palydoviniai imtuvai, barometrinis aukštimatis, 3 ašių kompasas ir giroskopas
 • fēnix 5S Sapphire įbrėžimams atsparus stikliukas pagamintas iš safyro
 • Wi-Fi automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect ir papildoma QuickFit™ apyrankė skirtingam įvaizdžiui sukurti
 

fēnix 5S Sapphire sukurtas entuziastingiems atletams ir nuotykių ieškotojams, kurie nori nuveikti daugiau papildomai neapsikraudami. Tai mūsų aukščiausios klasės lengvesnio, aptakesnio ir kompaktiškesnio korpuso „multisport“ tipo GPS laikrodis, kuris turi visas sportines savybes. Tad galėsite pasiekti savo geriausius rezultatus naudodamiesi tokiomis pažangiomis savybėmis kaip integruotas riešinis pulsometras, sporto profiliai, pagrindinės navigavimo funkcijos ir sportinės būklės duomenys, kuriais remdamiesi efektyviau kontroliuosite ir stebėsite treniruočių progresą. Šį išmanųjį sportinį laikrodį galėsite patogiai segėti ištisą dieną biure ar gamtoje, taip visą dieną išlaikydami aktyvaus gyvenimo pusiausvyrą.

 

 

Ryškus dizainas, Stulbinantis funkcionalumas

Kadangi vienas dydis visiems netinka, kompaktiško 42 mm korpuso dydžio fēnix 5S Sapphire yra pritaikytas smulkesnio riešo atletams, tačiau išlaiko tas pačias pažangiausias fēnix serijos sportines savybes. Laikrodis fēnix 5S Sapphire   yra aptakaus, atletiško dizaino ir pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijantįjį plieną EXO tipo antenai ir kalto plieno korpuso nugarėlę, užtikrinant aukščiausią funkcionalumą bet kokiomis gamtos sąlygomis (atsparumas vandeniui iki 100 m). fēnix 5S Sapphire  atitiks jūsų estetikos ir funkcionalumo ambicijas.

 

Nuostabus ryškumas

Nuolat veikiantis didelės raiškos spalvotas Garmin Chroma Display™ ekranas bus ryškus bet kuriuo metu. fēnix 5S Sapphire  1,1 in dydžio ekrane naudojama transflektyvi technologija, kuri atspindi ir skleidžia šviesą tuo pačiu metu, dėl to laikrodžio ekranas stiprioje saulės šviesoje tampa dar ryškesnis.  Kad užtikrintume šio sportinio laikrodžio ilgaamžiškumą, fēnix 5S Sapphire laikrodžiai gaminami su aukštos kokybės, įbrėžimams atspariu safyriniu stikliuku.

 

Integruotas riešinis pulsometras

Kad turėtumėte visišką laisvę, visi fēnix 5S Sapphire serijos laikrodžiai turi Elevate™ riešinį pulsometrą, kuriuo galėsite stebėti savo pulsą be širdies ritmo matavimo diržo. Dėl visiškai naujo integruoto Elevate jutiklio galėsite tiesiog nuo riešo stebėti savo pulsą, kontroliuoti treniruočių intensyvumą ir fiksuoti bendrą dienos aktyvumą kartu su 24/7 pulso stebėjimo informacija bei matyti tikslesnę visos dienos sudegintų kalorijų informaciją.

 

Keiskite įvaizdį greitai nuimamais dirželiais

Išsirinkite greitai nuimamą QuickFit dirželį iš aukščiausios kokybės odos, metalo ar silikono ir akimirksniu sukurkite naują įvaizdį. Visam tam nereikia jokių papildomų įrankių, tiesiog ištraukite, įspauskite ir viskas.

fenix hr

 

Viskas, ką turite žinoti apie savo treniruotes

Jūsų tikslas nuolat stiprėti ir tobulėti priverčia dirbti dar sunkiau ir ilgiau. fēnix 5S Sapphire  turi naująją treniruočių informacijos skiltį, kurioje visą informaciją matysite vienoje vietoje. Dėl to galėsite geriau stebėti savo sportinę būklę ir efektyviau treniruotis.

 • Treniruočių produktyvumas: parodys, kaip efektyviai treniruojatės, pateiks informaciją, ar treniruotės buvo produktyvios ir ar yra daroma pažanga.
 • VO2 maksimumo nustatymas: apdorojant bėgimo ar dviračių sporto duomenis yra nustatomas maksimalus įsisavinamo deguonies kiekis per minutę, taip nurodant bendrą sportinę būklę.
 • Treniruočių intensyvumas: parodys, ar treniruotės buvo intensyvios, ir pateiks bendrą savaitinį treniruočių intensyvumo įvertinimą.
 • Priminimas apie poilsį: pateiks rekomenduojamą poilsio laiką, pasibaigus kiekvienai treniruotei.

Kitos pažangios savybės padės nustatyti funkcinės galios ribą (FTP) ir laktato slenkstį, geriau įvertinti savo sportinę būklę važinėjant dviračiu ar bėgiojant, o varžybų laiko prognozavimo funkcija netgi nustatys geriausią finišo pasiekimo laiką bėgant 5 km, 10 km, pusę maratono ar maratoną pagal esamą VO2 maksimumo rodiklį. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas 2.0“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, tad galėsite geriau suprasti, kad sunkios, intensyvios treniruotės tikrai atsiperka

 

Pakelkite bėgimą į kitą lygį

Nuo šiol galėsite pasiekti dar daugiau matydami Garmin bėgimo informaciją. Naudodami treniruočių funkcijas matysite dar detalesnius fiziologinius duomenis ir pažangią bėgimo dinamikos informaciją1, kuri gali padėti tobulinti bėgimo techniką ir pakelti bendrą sportinę būklę. Be šių duomenų, matysite sportinės formos įvertinimą, kuris jūsų esamą formą palygina su vidutine, žingsnių dažnį ir jų ilgį. Kiekvieną treniruotę galėsite paversti nauju iššūkiu, varžytis su kitais atletais nusistatydami tiesioginius Strava segmentus, ir gausite įspėjimus, kai segmentai prasidės ir pasibaigs. Taip pat galėsite peržiūrėti geriausius rezultatus ir esamą rezultatą palyginti su asmeniniu rekordu.

Susieję su palaikomu širdies ritmo matavimu diržu, pvz.,  HRM-Run™, galėsite matyti papildomų duomenų3. Matysite tokią informaciją kaip streso įvertinimas (streso lygis įvertinamas pagal tarpus tarp širdies dūžių, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą bei žemės kontakto laiką ir jo balansą), visa tai padės tobulinti bėgimo techniką ir bėgioti efektyviau.

 

Bėkite aukštyn

fēnix 5S Sapphire  turi paruoštų sporto profilių, skirtų bėgiojantiems gamtoje. Automatinė kopimo ir bėgimo funkcija užtikrins, kad nepaisant to, kur bėgiojate, turėtumėte svarbiausią informaciją. Bėgant lygumomis bus sekamas tempas ir atstumas, o pradėjus kopti automatiškai bus skaičiuojama bendra pakilimo informacija ir vertikalusis greitis. Tikriems maratonininkams fēnix 5 siūlo specialų giroskopu paremtą režimą UltraTrac®, kuriuo bėgimą galėsite sekti net iki 50 val.  

 

Tikras „multisport“ talentas

Bet kokiam multisportininkui fēnix 5S Sapphire  yra tobulas partneris. Naudokite paruoštus plaukimo, bėgimo, triatlono sporto profilius ar susikurkite naują, kuris atitiktų jūsų treniruočių ir varžybų poreikius. Lengvai ir greitai pakeiskite sportines veiklas tiesiog spustelėję mygtuką, taip pat fiksuokite poilsio laiką.

 

Laikrodis visoms sporto šakoms

Be bėgimo funkcijų, fēnix 5S Sapphire turi funkcionalių dviračių, plaukimo, slidinėjimo, golfo, irklenčių ir irklavimo sporto profilių. Dviračių sporto profilyje fēnix 5S Sapphire  rodo greitį, atstumą ir visas dviračių sporto dinamikos savybes, susiejus su palaikomu galios matuokliu.  fēnix 5S Sapphire taip gali būti susiejamas su saugumą didinančia Varia™ įrenginių serija dviratininkams.  Plaukikams įrenginys seks nuplauktą atstumą, grybšnių kiekį ir ne tik. Kalnų slidžių ir snieglenčių profilyje matysite greitį, atstumą, vertikalųjį nusileidimą ir automatiškai fiksuojamą nusileidimų skaičių, visa tai tiesiog spustelėjus mygtuką. Irklavimo sporto profilyje matysite yrių kiekį, jų tempą ir netgi vienu yriu nuplauktą atstumą. Golfo profilyje galėsite matyti atstumą iki lauko pradžios, pabaigos ir vidurio, o papildomų laukelių galėsite atsisiųsti iš  Garmin Connect. Taip pat galėsite fiksuoti kitus duomenis („fairways hit“ ir kt.), matyti lauko vaizdą, automatiškai fiksuoti smūgius ir matuoti atstumą.

 

Keliaukite gamtoje savais keliais

Kiekvienas fēnix 5S Sapphire  saugiai ves pramintais ir dar nepažintais takais, naudodamas GPS ir GLONASS palydovinį signalą, pažangius integruotus jutiklius ir kitus Garmin navigacinius sprendimus, pvz., TracBack™, kuris parves atgal tuo pačiu keliu, kaip ir atkeliavote. O kad turėtumėte pačią tiksliausią informaciją, įrenginys nuolat automatiškai sukalibruos integruotus jutiklius naudodamas GPS signalą. Integruotas aukštimatis parodys aukščio informaciją, tai padės įrenginiui tiksliai nustatyti pakilimo ir nusileidimo aukščio informaciją, o termometras ir barometras gali būti naudojami oro sąlygų pokyčiams numatyti pagal trumpalaikius oro slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas padės tiksliai orientuotis net ir stovint vietoje.

 

Tiek daug būdų palaikyti ryšį

Visi fēnix 5S Sapphire  serijos laikrodžiai gali rodyti išmaniuosius pranešimus, kai susieti su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita fēnix 5S Sapphire   funkcija yra GroupTrack– įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile  galėsite matyti savo bičiulius ir jie galės matyti jus savo Garmin įrenginyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su sistema Garmin Connect, funkcija LiveTrack ir dalinimasis socialiniuose tinkluose.  Visi fēnix 5S Sapphire serijos laikrodžiai turi Wi-Fi® sąsają.

 

Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas

Laikrodį fēnix 5S Sapphire  galite pritaikyti būtent savo norams su nemokamomis  Connect IQ  programėlėmis. Pakeiskite laikrodžio ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių arba naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė fēnix serijos laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie vardai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo savo programėles, su kuriomis laikrodį fēnix 5S Sapphire  galėsite pritaikyti prie savo stiliaus.

 

Jūsų asmenybė – ant riešo

Atsisiųskite nemokamą  programėlę Garmin Face It™  ir savo laikrodžiui sukurkite naujo dizaino ciferblatą tiesiog su telefone esančia nuotrauka. Atsisiųskite programėlę, iš savo albumo pasirinkite nuotrauką, parinkite pageidaujamą laikrodžio stilių ir nustatykite ją kaip savo laikrodžio ciferblatą. Galbūt tai kvapą gniaužantis vaizdas iš kelionės ar augintinio nuotrauka – su Garmin savo laikrodžiui galėsite suteikti savą asmenybę.

face it

 

1 Aktyvumo sekimo informacija

2 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

3 Susiejus su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu. Tam tikrų versijų – komplekte, kitų įsigyjama atskirai

4 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 žmonių. 

Laikrodžiai sportui

Daugiau: Laikrodžiai sportui ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce