Glicerino žvakutės 2.2g Dr. Muller N12

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: Dr. Müller Pharma s.r.o. Čekija
5,63 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Medicininė priemonė  Glicerino žvakutės 2,2g 12 žvakučių
Glicerino žvakutės ‒ tai švelni priemonė nuo vidurių užkietėjimo, skirta tuštinimuisi palengvinti.  Glicerino žvakutės tuštinimąsi palengvina keliais būdais. Įvykus sąlyčiui su gleivine, sukeliamas tuštinimosi refleksas. Glicerinas suminkština užsistovėjusias išmatas, padidina jų kiekį apatinėje storosios žarnos dalyje, sukelia slydimo efektą. Taip tuštinimosi procesas tampa greitu ir lengvu. Glicerino žvakutė ilgai išlaiko formą ‒ pati ji netirpsta, o skysčio tiesiojoje žarnoje per mažai, kad jis ištirpintų žvakutę. Dėl šios savybės žvakutės po išsituštinimo pasišalina beveik nepakitusios.

Sudėtis: Glicerinas, stearino rūgštis, išgrynintas vanduo.  
Naudojimo būdas: Nuplėškite foliją virš smailaus žvakutės galo ir nuimkite pakuotę. Įkiškite žvakutę į tiesiąją žarną, smailiu galu į priekį. Poveikis pasireiškia per 30 minučių po naudojimo.  
Kontraindikacijos: Nenaudokite šio medicinos prietaiso, jei jaučiate ūmų pilvo skausmą ar kitokį neaiškios kilmės skausmą. Esant padidėjusiam jautrumui bet kuriai glicerino žvakučių sudedamajai daliai arba jeigu anksčiau buvo uždegimas ar įtrūkimai tiesiosios žarnos srityje arba jei kraujuoja hemorojus.  
Dozavimas: Suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų: 1 žvakutė per dieną. Vienkartinė glicerino žvakutė skirta vienkartiniam naudojimui. Tinka vartoti nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims.
Atsargumo įspėjimai: Individualus komponentų nesuderinamumas. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista.   Informacijos redakcija: 27.11.2020
Laikyti:  sausoje vietoje nuo +5 iki +25C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Partijos Nr. / Geriausias  iki pabaigos:  žr. ant pakuotės.
Gamintojas:  Dr. Müller Pharma s.r.o., Čekija
Platintojas:  UAB „Baltkos“, Panevėžys, Smėlynės g.112