Gelis higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai Desderman CARE GEL 1l

Medicinos priemonės ir technika
Gamintojas: Schülke&Mayr GmbH, Vokietija
11,01 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas
Higieninio ir chirurginio rankų dezinfekavimo priemonė alkoholio pagrindu su pantenoliu ir vitaminu E, be dažiklių ir kvėpiklių.

DESDERMAN® CARE GEL Gelis Veiklioji medžiaga etanolis (denatūruotas), CAS Nr. 64-17-5, EB Nr. 200-578-63, 89,1 %.

Tik profesionaliesiems naudotojams. Higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose, higieninei rankų dezinfekcijai visuomeninės paskirties objektuose. Negali būti naudojamas žaizdoms ir pažeistai odai gydyti. Prieš naudodami perskaitykite naudojimo instrukciją ir saugos duomenų lapą.

Pavojinga
Labai degūs skystis ir garai
Sukelia smarkų akių dirginimą
Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.
Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti
PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą Turinį / talpyklą šalinti pagal nacionalinius reikalavimus Informacija apsinuodijus tel. (8 5) 236 2052. Asmens higienos dezinfekantas (1 produktų tipas).

Dėmesio! Profesionalieji naudotojai privalo taikyti etiketėje ir šioje instrukcijoje nurodytas darbų saugos ir sveikatos bei atliekų tvarkymo priemones. Naudojimas Paruoštas naudojimui Desderman® Care gel skirtas higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose (operacinėse, procedūriniuose kabinetuose ir kt.) įstaigose, higieninei rankų dezinfekcijai visuomeninės paskirties objektuose.

Chirurginė rankų dezinfekcija (EN 12791) Švarias, sausas rankas (plaštakas ir dilbius) sudrėkinti 2 x 5 ml Desderman® Care gel, masažuojant įtrinti į odą; ekspozicijos laikas – 90 sek. Rankos turi būti drėgnos visą šį laiką. Higieninė rankų dezinfekcija (EN 1500) Švarias, sausas rankas sudrėkinti 3 ml Desderman® Care gel ir kruopščiai įtrinti į odą; ekspozicijos laikas – ne mažiau 30 sek. 
Atsargumo priemonės Nenaudoti veido odos, gleivinių, žaizdų dezinfekcijai. Pakuotę laikyti ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje sandariai uždarytą pašaliniams asmenims neprieinamoje vietoje.

Gamintojas Schulke & Mayr GmbH, Robert-Koch-Str. 2, DE-22851 Norderstedt (Vokietija). Biocidinio produkto autorizacijos liudijimas Nr. (10-14 17.5Mr)BPR-440(A-01PNO603925-21- 242), galioja iki 2026-11-09.

Tūris 1l
Tinka naudoti : nurodyta ant pakuotės

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.