-25%

Elektrinis dantų šepetėlis Oclean X PRO DIGITAL sidabrinė spalva

Kosmetika ir higiena
Gamintojas: Oclean
79,90 € 59,90 €
79,90 € 59,90 €
 • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
 • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
 • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
 • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
 • Aprašymas

Naujos technologijos – nauji dantų priežiūros standartai

Oclean X Pro digital perrašo dantų priežiūros taisykles. Šis šepetėlis neapsiriboja tobulu dantų valymu – jis prižiūri ir rūpinasi:

 • Užtikrina dantų švaros kontrolę – išmani elektroninė „akis“ preciziškai stebi dantų valymo rezultatus ir informuoja apie juos išmanaus ekranėlio pagalba.
 • Inovatyvus sprendimas – 6 ašių jutiklis, padalijantis burnos ertmę į 8 zonas – leidžia kokybiškai išvalyti ir sunkiausiai prieinamas vietas.
 • Šepetėlis nesukelia tradiciniams elektriniams šepetėliams būdingo burnos diskomforto. Užpatentuotas inovatyvus šepetėlio veikimo principas leido iš esmės sumažinti tiek šepetėlio galvutę, tiek vibracijos ir triukšmo lygį.


Dantis valomės kasdien, bet kaip žinoti, ar tai darome teisingai?

Remiantis tyrimais, 90% mūsų praleidžia tam tikras vietas kasdieninėje dantų valymo rutinoje, todėl nepakankamai pašalinamos apnašos ir dėl to atsiranda problemų burnos ertmėje (įskaitant kraujavimą iš dantenų, blogą burnos kvapą, ėduonį).

Pristatome Oclean X Pro Digital – ultragarsinį dantų šepetėlį su išmaniuoju ekranu. Kiekvieno valymo metu jis atidžiai išanalizuos jūsų valymo įpročius ir ekrane parodys praleistas vietas, kurias iškart nuvalysite vos vienu mygtuku – nepraleisite nė vienos vietos!

„X Pro Digital“ turi 2 kartus didesnę valymo galią, tačiau yra stebėtinai švelnus dantims ir dantenoms – suteikia 5 kartus didesnį komfortą valant, palyginti su įprastu ultragarsiniu varikliu.

Patobulintas Maglev variklis, generuojantis 84 000 judesių per minutę – naujos kartos ultragarso technologija.

„X Pro Digital“ dantų šepetėlio širdis – patobulintas, patentuotas MAGLEV variklis. Magnetinės levitacijos galia, skirtingai nei įprastas ultragarsinis variklis, perduoda virpesius į kiekvieno šepetėlio pluošto galiuką ir lemia nulinius energijos nuostolius. Tai taip pat leidžia pasiekti didesnį galvutės pasvirimo kampą – iki 12 laipsnių! Dėl to valymas tampa dar efektyvesnis ir patogesnis.

Negana to, veikiant varikliui susidaro vandens, dantų pastos ir seilių mišinys, o dėl to – mikro burbuliukai, kurie pašalina maisto likučius, bakterijas ir apnašas iš sunkiai pasiekiamų tarpdančių.

„Maglev“ tai NAUJOS KARTOS ultragarso variklis!

X Pro Digital – tai dantų šepetėlis su išmaniuoju ekranu, kuriame iškart po valymo pamatysite 3D grafinį dantų modelį su informacija apie praleistas burnos ertmės vietas:

 • raudona spalva – reiškia, kad vietos nėra pakankamai valytos;
 • balta spalva – rodo tobulai švarius dantis;

Be to, pažangių algoritmų dėka įvertinamas valymo seansas balais nuo 0 iki 100, kad prireikus rekomenduotų tolesnio valymo planą.

Jei jūsų bendras valymo rezultatas yra mažesnis nei 90, „X Pro Digital“ dantų šepetėlis rekomenduos pakartotinį valymą, kad vienu spustelėjimu išvalytumėte praleistas vietas.

 

Tiesiog atlikite šiuos veiksmus:

1 ŽINGSNIS

Norėdami pradėti, paspauskite mygtuką

2 ŽINGSNIS

Nuvalykite praleistas vietas

3 ŽINGSNIS

Jūs gausite galutinį rezultatą.

Išmanusis algoritmas, atsižvelgdamas į gautą rezultatą, parinks tinkamą papildomo valymo trukmę.

Taip pat galite pradėti papildomą valymą šepetėliu naudodami „Oclean Care+“ programą.

Naudodami X Pro Digital dantų šepetėlį galite valyti dantis iki 30 dienų be įkrovimo. Dantų šepetėlis primins ekrane, kai išsikrauna baterija, todėl netikėtai neišsikraus.

„X Pr Digital“ galite pasiimti su savimi į kiekvieną kelionę ir pamiršti įkroviklį, taip sutaupydami vertingos vietos lagamine.

Naudodami „Oclean X Pro Digital“ dantų šepetėlį gausite prieigą prie „Oclean Care+“ programos, kuri suteikia daug galimybių pagerinti kasdienį dantų valymą:

 • tikrinti išplėstines ataskaitas apie dantų valymo kokybę, laiką ir dažnumą – kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį.
 • gauti informaciją apie tai, kurias burnos vietas reikia valyti.
 • pritaikyti asmeninę programą pagal savo poreikius ir pasirinkti kitas valymo programas.
 • šepetėlio galvutės nusidėvėjimo patikrinimas – priminimas, kada ją reikia pakeisti.
 • Programa suderinama su iOS ir Android, taip pat su Apple Health. Galima 15 kalbų.

Su Oclean X Pro Digital gausite 2 antgalius su aukščiausios kokybės patentuotu DuPont pluoštu, kurie puikiai valo ir apsaugo dantenas bei emalį.

 • Standartinio dydžio skalės valdymo/balinimo antgalis. DuPont Diamond Classic pluoštai.”W” forma, skirta geriau prisitaikyti prie dantų formos. Guminis paviršius liežuviui valyti.
 • Mažas „švelnaus valymo“ antgalis – idealiai tinka sunkiai pasiekiamoms vietoms ir tarpdančių tarpams. 15% mažesnis galvutės dydis. 20% minkštesni pluoštai, lyginant su „akmens kontrolės” galvute. Silikoninis paviršius didesniam saugumui ir naudojimo patogumui. Fluoru praturtinti skaidulos geresnei dantų emalio apsaugai.

X Pro Digital rinkinyje yra praktiškas, šepetėlio spalvos sieninis laikiklis, kuris taip pat yra du viename įkrovimo pagrindas.

X Pro Digital dantų šepetėlyje pasirūpinome kiekviena smulkmena, kurios dėka jis atrodo itin elegantiškai ir moderniai. Visa tai tam, kad kasdienį dantų valymą lydėtų maloni estetinė patirtis.

Šepetėlis labai gerai guli rankoje ir jos neapkrauna – patogus, lengvas ir mažo dydžio. Dėl to valytis dantis patogu ir malonu.

Oclean X Pro Digital dantų šepetėlį gausite elegantiškoje, tinkamai aprašytoje ir saugioje pakuotėje su dideliu priedų rinkiniu.

Komplekto turinys:

 • Dantų šepetėlis su šepetėlio galvute;
 • 1 pakaitinė galvutė (subtili priežiūra);
 • 2 viename magnetinis sieninis laikiklis ir įkroviklis
 • įkrovimo laidas
 • vartotojo vadovas