Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Druska atstatomoji nuo nuosėdų indaplovėms SODASAN 2kg

Druska atstatomoji nuo nuosėdų indaplovėms SODASAN 2kg

Gamintojas:

Sodasan, Vokietija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
4,46 €
Išparduota. Teirautis telefonu.
Pristatymas su:
Aprašymas

Sodasan atstatomoji druska indaplovėms tai visiškai išgryninta druska, kuri apsaugos indus ir indaplovę nuo kalkių nuosėdų. Be enzimų, GMO, bekvapė. Sertifikuota ECOCERT ir "Ecogarantie".
Ši druska indaplovėms saugo indus ir indaplovę nuo nuosėdų susidarymo. Vanduo indams plauti turi būti labai minkštas, taigi kiekvienoje indaplovėje yra vandenį minkštinantis įrenginys, pakeičiantis jonus. Šis įrenginys sugeria kalcio ir magnio jonus, kurie kietina vandenį, ir vietoje jų išskiria natrio jonus. Jeigu šio įrenginio jonų sugėrimo lygis sumažėja, jis turi būti atstatytas, ką jam padeda padaryti  Sodasan atstatomoji druska nuo nuosėdų. Be enzimų, be GMO, sertifikuota ECOCERT.
Dozavimas: pripildykite šia druska savo indaplovės specialų skyrelį, skirtą druskai. Gera indaplovė tiesiogiai priklauso nuo tinkamai veikiančio įrenginio, pakeičiančio jonus. Detalią informaciją rasite savo indaplovės naudojimosi instrukcijoje. Įsitikinkite, kad jūsų indaplovėje nuolat yra pakankamas kiekis druskos.
Niekuomet nenaudokite stalo druskos, nes šioje gali būti jodo, lipnumą reguliuojančių medžiagų ir kitų darinių, kurie gali pažeisti įrenginį, pakeičiantį jonus.
Sudedamosios dalys: 100% išgarintos druskos.
Sertifikuota ECOCERT.
Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.
Gamintojas: SODASAN
.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Indų plovikliai

- 10%
16,83 €
15,15 €
- 10%
7,79 €
7,01 €
- 10%
4,64 €
4,18 €
- 10%
2,59 €
2,33 €
Daugiau: Indų plovikliai ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce