Drėgnos servetėlės kūno prausimui DYMACARE N8

Slaugos priemonės
Gamintojas: Dymacare
2,82 €
2,82 €
  • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
  • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
  • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
  • Nemokamas pristatymas nuo 44 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Aprašymas

DYMACARE pakvepintos servetėlės kūnui yra greitas, saugus ir efektyvus būdas maudyti pacientą nenaudojant vandens, skalavimo ar rankšluosčių džiovinimui. Storos ir drėgnos, kvapiosios servetėlės kūnui, į kurias pridėta alavijo, yra Ph subalansuotos, dermatologiškai patikrintos ir švelnios kiekvienos dienos odos priežiūrai. Pakuotė yra skirta naudoti vienam pacientui, tai padeda sumažinti kryžminį užteršimą kitam asmeniui.

Norėdami suteikti pacientui daugiau patogumo, servetėles galite pašildyti mikrobangų krosnelėje.
Naudojimas: neatidarytą pakuotę reikia 1 minutę kaitinti mikrobangų krosnelėje (750W). Šildykite vieną pakuotę vienu metu. Atsargiai atidarykite pakuotę. Prieš naudodami patikrinkite temperatūrą. Nuvalykite pacientą, nušluostydami kiekvieną atskirą paciento kūno vietą. Palikite nudžiūti. Norėdami atgaivinti pacientą, taip pat galite naudoti vėsias servetėles. Panaudotas servetėles išmeskite. Dėmėsio: skirtingose mikrobangėse skiriasi šildymo trukmė bei temperatūra. Prieš naudojimą patikrinkite temperatūrą ir leiskite kūno servetėlei  atvėsti, jei ji yra per karšta. Plaudami veidą įsitikinkite, kad akys yra užmerktos. Servetėlės kūnui šildyti pakartotinai negalima. Būkite ypač budrūs, jei naudojate pacientams, kurių reakcija suletėjusi ar jos nėra, taip pat kūdikiams ant jautrios odos. 

Sudedamosios dalys: vanduo, propilenglikolio, alavijo barbadensio (alavijo) lapų milteliai, Fenoksitanolis, glicerilo kaprilatas, polisorbatas 80, natrio benzoatas, kaprilas / kapramidopropilo betainas, bis-PEG / PPG-20/20 dimetikonas, trietilenglikolis, Dinatrio EDTA, natrio chloridas, parfumas, citronellolis, heksilo cinamonas. Tinka naudoti ir veganams. Dermatologiškai testuotas gaminys. Atitinka ES kosmetikos reglamento (EB) Nr. 1223/2009 reikalavimus.

Pakuotėje yra 8 servetėlės, skirtos viso kūno valymui.

Artboard 1 Copy 33

ĮSPĖJIMAS: tik išoriniam naudojimui. Nesuyranti servetėlių medžiaga taip pat (nekompostuojama). Nemesti į klozetą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.