Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Dantų pasta-kremas balinantis VELYM 100ml

Dantų pasta-kremas balinantis VELYM 100ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
11,09 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Daktaro ERCOLE LODOLA balinamasis dantų kremas. Dantų balinimo sistema. Natūralus dantų balinimas. Revoliucija dantų priežiūros srityje. Balinamasis dantų kremas VELYM yra kasdienei dantų priežiūrai su apsauginiu organiniu slidžiu sluoksniu. Ryte išsivalius dantis su balinamuoju dantų kremu VELYM, dantys padengiami apsauginiu organiniu slidžiu sluoksniu, kuris išlieka visą dieną iki vakaro, nesvarbu kiek kartų dienos metu valgysite ir gersite karštus gėrimus. Balinamasis dantų kremas VELYM MINERAL yra pažeisto emalio atstatymui, užtaiso dantų emalio mikro pažeidimus, mažina net labai jautrių dantų jautrumą. Lietuvoje parduodamos dantų pastos yra abrazyvinės, nes dantų pastos pagrindinis komponentas yra kreida. Kreida braižo ir plonina dantų emalį. Tikėtina, kad ir Jūs ilgą laiką naudojote abrazyvinę dantų pastą, o pasekmės yra – pažeistas dantų emalis, nes kreida ne tik braižo dantų emalį, bet ir kiekvieno dantų valymo metu pašiaušia dantų emalio paviršių. Prie tokio pašiaušto dantų emalio lengviau prilimpa dantų apnašos ir stipriau laikosi dantų emalio paviršiuje. Tokio pažeisto dantų emalio atstatymui rekomenduojame naudoti balinamąjį dantų kremą VELYM MINERAL. Ypač dantų kremą VELYM MINERAL rekomenduojame naudoti vaikams ir paaugliams, nes šis dantų kremas stiprina augančių dantų emalį. Vaikams šį dantų kremą galima naudoti be jokių apribojimų. Balinamąjį dantų kremą VELYM MINERAL rekomenduojame naudoti vakare prieš miegą. Išsivalius dantis su VELYM MINERAL galima nenuskalauti,ypač jei yra jautrūs dantys,bus didesnis efektas. Po dantų valymo,išspjaukite kremo likučius ir neskalaukite. Burnoje likusi veiklioji medžiaga, kol Jūs miegosite, maitins Jūsų dantų emalį mineralais ir tokiu būdu stiprins dantų emalį.

Naujos kartos dantų priežiūros priemonės
Aukščiausia kokybė iš LYCON laboratories
Naujas požiūris į dantų priežiūrą

Natūrali kosmetika
LYCON laboratorija gamina tik aukščiausios kokybės natūralią kosmetiką ir burnos higienos priemones LYCON laboratorijos įkūrėjas ir vadovas ERCOLE LODOLA yra biologijos mokslų daktaras, jis panaudojo visas savo farmacinio tyrėjo žinias ir patirtį, kad sukurtų labiausiai kliento pageidavimus atitinkančius produktus. Dantų kremas VELYM balina dantis natūralių medžiagų pagalba.
VELYM – neabrazyvinis dantų kremas, kuriame yra natūralių ir veiksmingų medžiagų BIOLYCON ir daugybė dvejopo poveikio komponentų, pH neutralus.

Dėl to VELYM:

  • Balina dantis – negadina dantų emalio
  • Leidžia išvengti apnašų ir ėduonies.

Dažniausiai mums užduodamas klausimas yra: kuo skiriasi balinamasis dantų kremas VELYM nuo Lietuvoje parduodamų dantų pastų?
Balinamasis dantų kremas VELYM skiriasi savo kokybe ir savybėmis. Dantų pasta yra trumpalaikio poveikio ir dantis reikia valyti po kiekvieno valgymo. Tuo tarpu balinamasis dantų kremas VELYM yra ilgalaikio poveikio. Išsivalius dantis su balinamuoju dantų kremu VELYM,dantys padengiami labai slidžiu, apsauginiu mikro sluoksniu, kuris išlieka iki vakaro,nesvarbu, kiek kartų dienos metu valgysite ir gersite karštus gėrimus.
Lietuvoje parduodamos dantų pastos yra abrazyvinės, o veikliosios medžiagos yra cheminės. Kaip žinia,didžiausias dantų emalio priešas yra abrazyvas ir rūgštis.
Valantis dantis su abrazyvine dantų pasta,dantų emalis yra subraižomas ir pašiaušiamas. Prie tokio pašiaušto dantų emalio lengviau prilimpa apnašos. Likusi apnašų dalis ant dantų emalio sukietėja, formuojasi dantų akmenys, atsiranda dantų emalio mikro įtrūkimai ir susidaro palankios sąlygos ėduonies vystimuisi.
Balinamasis dantų kremas VELYM neturi abrazyvo, nebraižo ir negadina dantų emalio, o veiklioji medžiaga pagaminta iš natūralios kilmės produktų.

Dantų balinimas. Charakteristika
Balinimas. Tinkamai susmulkintas kvarcas nebraižo dantų emalio. Kremo VELYM balinamasi poveikis gaunamas dėl ypač smulkių ir švelnių emalio nepažeidžiančių medžiagų. Naudojant jį reguliariai, dėl natūralios veikliosios medžiagos BIOLYCON poveikio gana greitai grįžta natūralus dantų spindesys, dingsta nuo maisto ar rūkymo atsiradusios dėmės. Dantų pasta, kurioje yra šių ypatingų medžiagų, kreme VELYM esantis fluoridas veikia ilgai.
Atliekant tyrimus pastebėta, kad fluoras geriausiai pasisavinamas naudojant dantų pastą, turinčią suderintą natrio fluorido ir kvarco abrazyvo sistemą.

Apsauga nuo apnašų ir ėduonies
Dantų apnašos – tai medžiagų sankaupos ant danties emalio. Jos susidaro iš bakterijų, baltymų, maisto likučių ir nuotrupų, epitelio elementų, akmenų. Dantų apnašos – svarbiausias veiksnys skatinantis dantų akmenų sankaupas, ėduonį bei dantenų ligas.

Todėl čia gelbėja dantų kreme VELYM esanti natūrali veiklioji medžiaga BIOLYCON, kurią sudaro:

  • Rūgštis, pagaminta iš Islandijos kerpių. Šis augalas turi unikalių balinamųjų balinamųjų bei antibakterinių savybių; šalina dantų apnašas ir pradeda atstatyti natūralų baltumą, neleidžia daugintis bakterijoms, vystytis ėduoniui bei stabdo dantų akmenų susidarymą, stiprina imuninę sistemą.
  • ECHINACINA B, gaunama iš ežiuolės šaknų, jau ištisus amžius naudojama žaizdoms ir infekcinėms ligoms gydyti. Ežiuolė vartojama ir dėl jai būdingo uždegimą mažinančio poveikio.

VELYM nekeičia burnos pH, kadangi šio kremo formulė sukurta atsižvelgiant į tai, kad:

  • Dėl per didelio rūgštingumo atsiranda nedidelių skilimų danties emalyje ir susidaro sąlygos mikroorganizmų poveikiui bei dantenų uždegimui;
  • Silpnai šarminis pH skatina dantenų ligų židinių atsiradimą.
    Puikaus skonio dantų kreme VELYM naudojama brangaus Pydmonto mėtų aliejaus esencija. VELYM įpakuota į 100 ir 25 ml. Aliuminio tūbelę, kurioje rekomenduojama laikyti fluorido turinčią pastą. Tūbelės vidinę sienelė padengta specialia izoliacinė medžiaga, kaklelis užlydytas, kad oras nepatektų į vidų. Sudaroma aplinka, kurioje ilgam išsaugomas dantų kreme esančių medžiagų savybės. Fluoridas puikiai užtikrina, kad kremo poveikis bus ilgalaikis.

Naudojimas
Dantų kremą VELYM rekomenduojama naudoti kasdiena. Dantis valyti dantų šepetėliu ne trumpiau kaip 50-60 sekundžių. Optimalūs rezultatai pastebimi po 30 dienų. Vienkartinė dantų kremo dozė – maždaug žirnio dydžio. Sunaudojus 25 ml tūbelę norimas poveikis jau tampa pastebimas.

Informacija Jūsų stomatologui
Dantų kremas VELYM sukurtas LYCON laboratorijoje, Italijoje.
PAVIA universiteto Farmakologijos mokslinių tyrimų instituto farmakologijos laboratorijoje buvo atlikti ERITEMOS ir EDEMOS tyrimai su 25 savanoriais, vyrais ir moterimis nuo 18 iki 70 metų amžiaus. Tyrimų išvadoje teigiama, kad VELYM dantų kremas pagal papildomą DRAIZE klasifikaciją gali būti laikomas NEDIRGINANČIU.
 

 
 

Dantų pastos suaugusiems

- 25%
4,95 €
3,71 €
- 10%
4,51 €
4,06 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
- 10%
4,22 €
3,80 €
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce