Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Arbata Rooibos and honeybush PUKKA N20

Arbata Rooibos and honeybush PUKKA N20

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 25%
5,24 € 3,93 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Ši kofeino neturinti, ryto metui puikiai tinkanti arbata – tai ekologiškas spalvos ir skonio šėlsmas. Tad nuspalvinkite savo gyvenimą. Šiame juodai baltame pasaulyje būkite spalvoti. Švytėkite gerdami prabangią Afrikos saulės įkvėptą vario raudonumo roibos arbatą. Pajuskite švelnų auksaspalvio medaus krūmo siūbavimą vėjyje. Išvyskite melsvą dangų, kai jis pereina iš vieno atspalvio į kitą. Gurkštelkite, mėgaukitės ir pajuskite gyvenimo džiaugsmą. Pamatykite natūralias gyvenimo spalvas. Puikiai tinka tiems, kas į kasdienybę nori įnešti šiekt tiek spalvų.
Tai maloniai saldi, ryškaus ir stipraus skonio arbata puikiai dienos pradžiai. Ją galima gerti su pienu. Arbata praturtinta vitamino C ir antioksidantų gausia raudonąja arbata, veikliųjų medžiagų gausiu priešuždegiminiu poveikiu pasižyminčiais ir nuo virusų saugančiais medaus medžių lapais ir kitais ekologiškais, natūraliais ingredientais.
Sveikai ir energingai dienos pradžiai. Tikimės, kad jums patiks pradėti dieną su šia nuostabia arbata!
Kurdami „Pukka“ produktus viską darome kiek kitaip. Gerąja prasme. Pavyzdžiui, įsipareigojame sąžiningai prekiauti sukurtais produktais ir skatinti ekologišką ūkininkavimą. Mūsų profesionalus žolininkas Sebastianas Pole sujungia neįtikėtiną žolelių naudą kiekviename „Pukka“ produkte tam, kad padėtų Jums pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Sudėtis:
Aukščiausios kokybės roibos arbata (70%), medaus krūmo lapai (10%), saldymedžio šaknys, raudonojo ženšenio šaknys (5%), kepintos maca šaknys.
Aukščiausios kokybės roibos arbata: gauta laikantis sąžiningos prekybos sutarties standartų (Fairtrade Standards), viso 70%.

Naudojimas:
Į puodelį įdėkite arbatos paketėlį ir užplikykite karštu (virintu) vandeniu. Palaikykite 5 minutes ar ilgiau ir mėgaukitės vaistinių augalų aromatu ir skoniu.

- 29%
7,78 €
5,50 €
- 29%
7,78 €
5,50 €
- 29%
7,78 €
5,50 €
- 29%
7,78 €
5,50 €
- 29%
7,78 €
5,50 €
Išparduota
Daugiau: ››
2018 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce