Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Arbata Chamomile, vanila and manuka PUKKA N20

Arbata Chamomile, vanila and manuka PUKKA N20

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 5%
5,24 € 4,98 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Subtiliai saldi ir raminanti arbata.
Atgaukite jėgas.
Tai palaiminga raminančiu poveikiu pasižyminčių ekologiškų ramunėlių arbata, pagardinta kvapnia vanile ir manuka medumi. Šios arbatos puodelis padeda susigrąžinti ramybę. Tai lyg viduryje chaoso tyvuliuojanti ramybės oazė. Tereikia šviežio vandens ir karščio, kad pažadintumėte subtilias, tačiau kerinčias gamtos dovanas: auksines, į šilką panašias ramunėles, egzotiškos vanilės ankštis ir auksinį manuka medaus balzamą. Gurkštelkite ir atgaukite ramybę. Mėgaukitės palaimos akimirkomis. Puikiai tinka tiems, kas nori atgauti sielos ramybę.
Tai subtiliai saldaus ir švelnaus skonio arbata iš aukščiausios kokybės ramunėlių, pagardintų saldžiosios vanilės ankštimis. Nuo seno žinoma, kad ramunėlės saugo organizmą nuo peršalimo ligų, teigiamai veikia virškinimą, ramina. Arbatos sudėtyje yra pankolių ir saldymedžių.
Ši geriausias natūralių ingredientų savybes išsauganti arbata veikia raminančiai, saugo ir stiprina organizmą.
Kurdami „Pukka“ produktus viską darome kiek kitaip. Gerąja prasme. Pavyzdžiui, įsipareigojame sąžiningai prekiauti sukurtais produktais ir skatinti ekologišką ūkininkavimą. Mūsų profesionalus žolininkas Sebastianas Pole sujungia neįtikėtiną žolelių naudą kiekviename „Pukka“ produkte tam, kad padėtų Jums pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Sudėtis:
Ramunėlių žiedai (68%), saldžiųjų pankolių sėklos, saldymedžių šaknys, vanilės ankštys (3,5%), manuka medaus aromatas* (3,5%), (*sudėtyje yra ne ekologiško antioksidanto askorbo rūgšties).
10% sudėtyje esančių džiovintų saldymedžio šaknų atitinka „FairWild“ standartą.

Naudojimas:
Į puodelį įdėkite arbatos paketėlį ir užplikykite karštu (virintu) vandeniu. Palaikykite 5 minutes ar ilgiau ir mėgaukitės vaistinių augalų aromatu ir skoniu.

- 36%
7,78 €
5 €
- 36%
7,78 €
5 €
- 36%
7,78 €
5 €
- 36%
7,78 €
5 €
- 36%
7,78 €
5 €
Daugiau: ››
Mastercard Visa
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce