Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Apsauginė veido kaukė N1

Apsauginė veido kaukė N1

Gamintojas:

Lietuva

Pristatymo laikas (d.d.): 3
18 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
Pristatymas galimas nuo 2020.04.02d.

Skydas skirtas naudoti kartu su respiratoriumi. Gaminys skirtas papildomai apsaugai nuo skysčių intensyvių ir nesterilių procedūrų metu. Skydo naudojimo metu sukuriama papildoma atitvara tarp kliento/paciento ir darbuotojo. Šiuo laikotarpiu saugaus atstumo išlaikymas – vienas efektyviausių būdų išvengti šiuo metu Lietuvoje ir pasaulyje plintančio koronaviruso Covid-19. 

Skydeliai pakeičia apsauginius akinius, kurie apsaugo mediką ar darbuotoją nuo oro lašelinės infekcijos. Į žmogaus organizmą infekcija gali patekti ir per odą, todėl, esant ekstremaliai situacijai šalyje, visų mūsų apsauga – ypatingai svarbi.
 

Odos dezinfekcija

18 €
3,36 €
Daugiau: Odos dezinfekcija ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce
             SVARBI INFORMACIJA Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu DPD galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.             SVARBI INFORMACIJA Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu DPD galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.             SVARBI INFORMACIJA Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu DPD galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.             SVARBI INFORMACIJA Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu DPD galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.