Ampulės veidui naktinės Vichy Liftactiv Glyco-C N10 vnt.

Kosmetika ir higiena
Gamintojas: Vichy, Prancūzija
25,61 €
 • Nemokamai atsiimkite Hiperfarma ofise Totorių g. 3, Kaunas.
 • Pristatymas į OMNIVA arba DPD paštomatą.
 • Pristatymas nurodytu adresu visoje Lietuvoje.
 • Nemokamas pristatymas nuo 46 eur. Pristatymas per 1-3 d.d.
 • Aprašymas
 

Skirtos sumažinti odos fotosenėjimo požymius, kuriuos lemia nuolatinis UVA ir UVB spindulių poveikis.

„LiftActiv Specialist Glyco-C Night Peel“ naktinės ampulės veikia pigmentines dėmes, odos atspalvį, netolygumą bei skaistumo trūkumą. Ampulių forma užtikrina veikliųjų medžiagų efektyvumą bei šviežumą kiekvieno naudojimo metu. Skirta 20 naktų kursui.

Aukštos koncentracijos veikliosios medžiagos, naudojamos dermatologų, veikia fotosenėjimo požymius, kuriuos sukelia daugybinė UVA ir UVB spinduliuotė. Švelniai nusluoksniuojanti ir veiksmingai šviesinanti formulė akivaizdžiai sumažina pigmentines dėmes ir žymes. Odos atspalvis tampa tolygesnis, oda skaistesnė. 

Odos tekstūra tampa lygesnė bei vienodesnė dėl sudėtyje esančio veiksmingo derinio: 

 • 10 % rūgščių komplekso su glikolio rūgštimi;
 • natūralios kilmės vitamino CG;
 • natūralios kilmės hialurono rūgšties.

Galinga minimalistinė formulė, kurios optimalus kiekis apsaugotas ampulėje.

KLINIŠKAI ĮRODYTA: dermatologų prižiūrimas matavimas po 60 naktų, tyrime dalyvavo 41 moteris, turinti pigmentinių dėmių. Pastebimas akivaizdus poveikis – oda atrodo šviesesnė, tolygesnė ir atkurta. Sumažinamas pigmentinių dėmių intensyvumas, oda atrodo jaunesnė.

 • Pernakt: šviesina ir nusluoksniuoja.
 • Po 10 dienų: atgaivina ir suteikia švytėjimo.
 • Po 1 mėnesio*: sumažina pigmentines dėmes.
 • Po 2 mėnesių**: sumažina pigmentinių dėmių susidarymą ir išryškėjimą.

* Kai naudojama po 1/2 ampulės kasnakt 30 naktų. ** Kai naudojama po 1/2 ampulės kasnakt 60 naktų. 

Sudedamosios dalys:
Aqua/water, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid, glycolic acid, glycerin, alcohol denat., propanediol, pentylene glycol, sodium hydroxide, citric acid, sodium hyaluronate, ascorbyl glucoside. Code f.i.l.:b236680/1
Naudojimas:

ATSARGUMO PRIEMONĖS 

Ši priemonė yra labai aktyvi. Naudokite tik išoriškai. Negerkite priemonės. Saugokite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Po naudojimo nusiplaukite rankas. Naudokite tik taip, kaip nurodyta. Netepkite aplink akis ir venkite patekimo į akis. Jei priemonės pateko į akis, nedelsiant kruopščiai išskalaukite vandeniu. Jei atsirado odos sudirgimas, naudokite rečiau. Jei sudirgimas nepraeina, nutraukite priemonės naudojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju. Rekomenduojama prieš išeinant į saulės atokaitą naudoti priemonę su SPF siekiant AHA rūgščių paveiktas vietas apsaugoti. Odos sąveika su priemone turėtų būti riboto dažnio ir ribotos trukmės. 

NAUDOJIMAS

Vakare vatos diskeliu užtepkite ½ ampulės ant veido ir kaklo. Naudokite prieš įprastą naktinę odos priežiūros priemonę. Kitą rytą naudokite „LiftActiv Collagen Specialist“ SPF 25 kremą arba kitą priemonę su SPF. Lengvai ir saugiai atsidaro, visą instrukciją rasite pakuotės viduje: Naudokite servetėlę lauždami ampulę. Ant nulaužtos ampulės uždėkite plastikinį aplikatorių. Užpilkite ½ ampulės tūrio ant vatos diskelio. Po naudojimo uždėkite plastikinį dangtelį ant aplikatoriaus galiuko. Šioje pakuotėje yra 1 aplikatorius kiekvienai 10 ampulių. 

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikykite tamsioje, vėsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje.

KAIP NAUDOTI:

1. Naudokite vakare. Viena ampulė skirta dviem naktims. Švelniai krestelėkite ampulę, kad priemonė sutekėtų į ampulės dugną.

2. Naudokite servetėlę ampulei perlaužti.

3. Pasukite plastikinio aplikatoriaus viršų ir nuimkite dangtelį, padėkite jį į šalį. Uždėkite aplikatorių ant nulaužtos ampulės, įsitikinkite, kad užsifiksavo.

4. Apverskite ampulę ir švelniai krestelėkite. Spustelėkite aplikatoriaus šonus ir išspauskite 1/2 ampulės tūrio ant vatos diskelio.

5. Tepkite ant viso veido, kaklo ir odos aplink akis, venkite patekimo ant blakstienų linijos.

6. Labiausiai paveiktoms vietoms atlikite masažą: raukšlės akių kampučiuose, skruostų raukšlės, kaklo linija, kakta ir mimikos raukšlės.

7. Uždenkite aplikatorių plastikiniu dangteliu, kurį atidėjote į šalį, kad apsaugotumėte priemonę nuo išsiliejimo bei išlaikytumėte ją veiksmingą. Palikite iki kito vakaro naudojimo.

8. Leiskite susigerti 30 sekundžių prieš naudojant įprastą naktinę odos priežiūros priemonę.

Tuščią priemonės pakuotę išmeskite į atliekų laikymo vietą, tuomet išskalaukite plastikinį aplikatorių ir leiskite jam išdžiūti,  naudokite jį ir kitą kartą. Ampulė pagaminta iš stiklo. Elkitės atsargiai, kad išvengtumėte sužalojimų.