Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Aliejus palmių, raudonasis Oelmuehle Solling 30ml

Aliejus palmių, raudonasis Oelmuehle Solling 30ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
1,73 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Šalto spaudimo raudonasis palmių aliejus turtingas vitaminais E ir A, atsparus karščiui. Raudonasis šalto spaudimo palmių aliejus spaudžiamas iš palmių (Elaeis guineensis) vaisių minkštimo. Jis nerafinuojamas ir nedezodoruojamas, todėl išlaiko savo natūralią oranžinę spalvą, specifinį kvapą ir skonį. Energetinė vertė (100 g) 900 kcal/3700 kj. Kolumbijoje užaugintas, Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas. Raudonųjų palmių vaisiai yra turtingiausias natūralus šaltinis karotinoidų (52 mg/100g), kurie žmogaus organizme virsta vitaminu A. Be to, kadangi karotinoidų įsisavinimui yra svarbūs riebalai, palmių aliejus yra labai dėkingas produktas. Raudonųjų palmių aliejus taip pat itin turtingas vitamino E šaltinis alfa, beta, gama, delta tokoferolių 21 mg/100 g, tokotrienolių 36 mg/100 g (detalesnė informacija apie sudėtį pateikta žemiau).
Kokybė, o ne kiekis – toks Ölmühle Solling devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.

Sudėtis:
Palmių aliejaus sudėtis pagal riebiąsias rūgštis:
14:0 Myristino rūgštis 0,2%;
16:0 Palmitino rūgštis 44,9%;
16:1 Palmitoleino rūgštis 0,1 %;
18:0 Stearino rūgštis 4,3 %;
18:1 Oleino rūgštis 38,5% ;
18:2 Linolio rūgštis 11,4 %;
20:0 Arachino rūgštis 0,1 %;
24:0 Lignocerino rūgštis.
Iš viso karotinų 47 mg / 100 g;
Iš viso ksantofilų 5 mg / 100g;
Iš viso karotinoidų 52 mg / 100g.

Naudojimas:
Raudojųjų palmių aliejaus apie 50% sudaro sočiosios, apie 39% mononesočiosios riebiosios rūgštys, todėl jis atsparus karščiui ir tinka gaminti maistą aukštoje temperatūroje. Dažniausiai naudojamas egzotiškoms daržovėms, makaronams ir ryžių patiekalams gardinti, taip pat kepiniams ir kepimui. Palmių, kaip ir kokoso, aliejus yra puikus pakaitalas hidrintiems riebalams konditerijoje. Naudojamas ir odos priežiūrai - daugiausia dėl vitamino A. Turėkite omenyje, kad suteikia laikiną gelsvą atspalvį. Kosmetikos pramonėje naudojamas kaip natūralus emulsiklis.
Aliejus suskystėja temperatūroje virš 24oC. Atidarius laikyti šaltoje vietoje ir sunaudoti per keturias savaites.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Augaliniai aliejai

Daugiau: Augaliniai aliejai ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce