Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Aliejus linų sėmenų Oelmuehle Solling 100ml

Aliejus linų sėmenų Oelmuehle Solling 100ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
5,72 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Ekologiškas šalto spaudimo linų sėmenų aliejus. Vienas turtingiausių alfa linoleno riebiosios rūgšties (omega-3) šaltinių.  Išspaustas šaltuoju būdu iš Vokietijoje užaugintų ekologiškų linų sėmenų. Auksinės arba tamsiai auksinės spalvos.
Savito skonio. Kartumas turi būti malonus. Jei linų sėmenų aliejus yra nemaloniai aitrus (žuvies skonio), reiškia jis jau pasenęs ir maistui netinka. Tokį aliejų galima sunaudoti mediniams daiktams (pvz., virtuvės įrankiams, baldams) atnaujinti, impregnuoti.
Turi daug omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių (apie 51%), omega-6 (apie 17%), mononesočiųjų (apie 22%), sočiųjų tik 9%.
Tai pats nepatvariausias iš plačiai vartojamų aliejų, seniau net negamintas pramoniniu būdu. Linų aliejus - tradicinis mūsų platumų omega-3 riebiųjų rūgščių šaltinis. Tai gera alternatyva nenorintiems ar negalintiems vartoti žuvų taukų.Labiausiai tinka gardinti šaltus arba jau pagamintus patiekalus (pvz., raugintus kopūstus, virtas bulves). Netinka kaitinti nei kepti.Laikyti 5-10 oC temperatūroje. Atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką, nes jis trumpesnis nei kitų aliejų (apie 2 mėn.). Užšaldytas maždaug -25 oC laikosi apie pusmetį.
Atidarytą linų aliejų geriausia laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 savaites.
Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų. Laikant normaliomis, rekomenduojamomis sąlygomis, šalto spaudimo augaliniai aliejai (su retomis išimtimis) yra tinkami naudoti 9-12 mėnesių.
Kokybė, o ne kiekis – toks Ölmühle Solling devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.
Šalto (mechaninio) spaudimo nerafinuotų augalinių aliejų maistingumas priklauso nuo jų kokybės ir šviežumo. Kuo aliejus išspaustas labiau tausojančiai ir kuo šviežesnis jis vartojamas, tuo daugiau jame bus vitaminų, esminių riebiųjų rūgščių, mikroelementų ir kitų naudingų medžiagų.
Linų aliejuje esančios omega-3 riebiosios rūgštys - tai alfa-linoleno esminės riebiosios rūgštys, kurių pats organizmas nesintetina. Jos yra reikalingos mūsų organizmo lastelių membranoms ir dalyvauja praktiškai visuose gyvybiniuose procesuose.
Linų aliejaus nauda daugiausiai siejame su alfa linoleno rūgšties teigiamu poveikiu širdies ir kraujotakos sistemai, medžiagų apykaitai, streso valdymui.

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Augaliniai aliejai

Daugiau: Augaliniai aliejai ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce