Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Aliejus kanapių  Oelmuehle Solling 100ml

Aliejus kanapių Oelmuehle Solling 100ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
8,10 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas

Vokietijos ekologiniuose ūkiuose užaugintų kanapių šalto spaudimo aliejus - polinesočiųjų riebiųjų rūgščių ir vitamino E šaltinis. Naudojamas mitybai praturtinti ir kūno priežiūrai.  Žalsvas, specifinio skonio su riešutų atspalviu.
Didesnę pusę sudaro poli-nesočiosios riebalų rūgštys, iš jų omega-3 3-19%, omega-6: gama linoleno 2-3%, linolio - 55%.
Itin turtingas ir vertingas vitamino E šaltinis: gama-tokoferolio - 63 mg/100 g, alfa tokoferolio - 13 mg/100g, delta-tokoferolio - 10 mg/100g ir beta-tokoferolio - 3 mg/100g . Narkotinės medžiagos THC neturi. Kanapių (Cannabis sativa) aliejus ypač vertinamas dėl žmogaus organizmui palankaus omega-3 ir omega-6 riebiųjų rūgščių santykio 1:3 bei retai pasitaikančios gama linoleno rūgšties, kas yra svarbu ir mitybos, ir odos priežiūros prasme. Naudojamas salotoms, padažams, karštiems patiekalams gardinti.
Netinka kepti. Laikyti tamsioje vėsioje vietoje. Teisingai laikant tinka vartoti 9-12 mėn. Atidarytą laikyti šaldytuve. Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų. Laikant normaliomis, rekomenduojamomis sąlygomis, šalto spaudimo augaliniai aliejai (su retomis išimtimis) yra tinkami naudoti 9-12 mėnesių. 
Kokybė, o ne kiekis – toks Ölmühle Solling devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.
Šalto (mechaninio) spaudimo nerafinuotų augalinių aliejų maistingumas priklauso nuo jų kokybės ir šviežumo. Kuo aliejus išspaustas labiau tausojančiai ir kuo šviežesnis jis vartojamas, tuo daugiau jame bus vitaminų, esminių riebiųjų rūgščių, mikroelementų ir kitų naudingų medžiagų.
Senosiose medicinos sistemose (lietuvių, kinų, o taip pat ir daugelio kitų tautų liaudies medicinoje) kanapių sėklos buvo naudojamos daugelio ligų gydymui. Pastaruoju metu atliekami moksliniai tyrimai (Callaway ir kt., 2004; Russell, 2003; Coghlan, 2003; Anes ir kt., 2003; Sirek, 1955) patvirtina, jog kanapių sėklos ir aliejus padeda gydant imuniteto nepakankamumo sukeltas ligas, tuberkuliozę, palengvina atopinio dermatito (egzemos) simptomus.
Dažniausiai kanapių aliejaus nauda siejama su omega-3 ir kitų aktyviųjų biologinių medžiagų teigiamu poveikiu širdies ir kraujotakos sistemai, medžiagų apykaitai, streso valdymui.
 

 

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Augaliniai aliejai

Daugiau: Augaliniai aliejai ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce