Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma : 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika ir higiena
Sportas
Ortopedija
Slaugos priemonės
Mamai ir vaikams
Sveiki namai
Akių lašai Livsane 0.35ml N15

Akių lašai Livsane 0.35ml N15

Pristatymo laikas (d.d.): 3
8,29 €
vnt.
Į KREPŠELĮ
Pristatymas su:
Aprašymas
„LIVSANE“ akių lašai su natrio hialuronatu (0,15 %) apsaugo, drėkina ir sutepa akies paviršių. Jie suteikia ilgalaikį palengvėjimą esant diskomfortui, kurį sukelia, pvz.

kontaktiniai lęšiai,  
aplinkos veiksniai, pavyzdžiui, vėjas, šaltis ar sausumas,
regėjimo įtampa dėl intensyvaus žiūrėjimo, pvz., į kompiuterio ekraną.
 
Tinka kontaktinių lęšių naudotojams. Be konservantų.

 Naudojimas:

Atkabinkite vieną vienkartinę kapsulę. Įsitikinkite, kad visos vienkartinės kapsulės yra nepažeistos. Norėdami atidaryti, pasukite plokščią kapsulės galą (netraukite). Įlašinkite vieną ar du lašus į kiekvieną akį. Lašinant akių lašus, kontaktinių lęšių nereikia išsiimti. Jei problema išlieka, pasitarkite su savo akių gydytoju!

Nenaudokite, jei vienkartinė kapsulė yra pažeista. Nelieskite akies vienkartine kapsule. Venkite kontakto su vienkartinės kapsulės anga, idant jos neužterštumėte. Nenaudokite preparato, jeigu yra padidėjęs jautrumas vienai iš sudedamųjų dalių. Skirta tik vienkartiniam naudojimui; nes akių lašų sudėtyje nėra konservantų; tirpalo likučių nederėtų naudoti. Nenaudokite kartu su kitais akims skirtais vaistiniais preparatais. Nenaudokite esant akių infekcijai. Įlašinus tirpalo, vaizdo aštrumas gali laikinai sumažėti; tokiu atveju nevairuokite jokių transporto priemonių, nenaudokite jokių įrenginių ir palaukite, kol atsistatys įprastas regos aštrumas. Nenaudokite akių lašų pasibaigus jų galiojimo laikui, nurodytam ant kiekvienos vienkartinės kapsulės. Akių lašuose yra fosfatinio buferio. Jeigu ilgą laiką naudojant akių lašus atsiranda ragenos sutrikimų, naudojant akių lašus ragenoje gali susidaryti kalcio druskų nuosėdos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 

Papildai akims

- 33%
10,16 €
6,80 €
- 21%
13,76 €
10,87 €
- 18%
12,41 €
10,16 €
- 15%
19,10 €
16,23 €
- 15%
11,40 €
9,69 €
Daugiau: Papildai akims ››
2020 © Sveikatos ir sveikatinimo prekės internete hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce