Hiperfarma
Ateities vaistinė
Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 €
Užsakymai ir konsultacijos
tel. 8 680 31999
Help
Medicinos priemonės ir technika
Maisto papildai
Kosmetika
Slaugos priemonės
Sportas ir dieta
Higiena
Mamai ir vaikams
Ortopedija
Maisto papildas TONE N60

Maisto papildas TONE N60

Gamintojas:

New Nordic, Danija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
21,16 €
vnt.
Klausa   Su amžiumi susiję pakitimai Su amžiumi susijęs klausos susilpnėjimas vadinamas presbiakuzija (lot. presbyacusia)...

Žiūrėję šią prekę taip pat žiūrėjo

Papildai senjorams

Daugiau: Papildai senjorams ››
Aprašymas

Klausa
 
Su amžiumi susiję pakitimai
Su amžiumi susijęs klausos susilpnėjimas vadinamas presbiakuzija (lot. presbyacusia). Dažniausi nusiskundimai: sunku suprasti, kai kalbama tyliai, taip pat ūžimas ausyse. Žmogus dažnai prisitaiko prie klausos pakitimų, tačiau jį labai vargina ūžimas ausyse, galvoje. Ūžimas suintensyvėja pavargus ar susinervinus, vakare, tylioje aplinkoje. Ūžesys gali varginti ir naktį. Žmonėms, kuriems susilpnėjo klausa, ypač svarbi jų psichologinė savijauta. Dažnai jie kenčia nuo liūdesio, nerimo, sumišimo, nesaugumo, mažesnio socialinio aktyvumo. Daug žmonių turi problemų dėl klausos, tačiau dauguma bando tai nuslėpti. Ne paslaptis – niekam nepatinka jaustis kitokiam, nenorima sukelti kitų žmonių pajuokos, nes nesi tikras, ar išgirsti viską, kas sakoma. Dėl šios priežasties daugelis žmonių pasirenka problemų neigimą ir teigia, kad viskas yra „kaip visada“.
 
Faktai apie tabletes Tone
Tone – tai originalus skandinaviškas maisto papildas, kuriame yra klausai naudingų biologiškai aktyvių medžiagų.
Danijoje gaminamų tablečių Tone sudėtyje yra grikių, mėlynių uogų, alpinijų šaknų, apynių spurgų ekstraktų, niacino, kalio ir magnio. Grikių ekstraktas – natūralus bioflavonoido rutino šaltinis. Niacinas ir magnis yra svarbūs nervų sistemos funkcijai. Magnis padeda palaikyti normalią žmogaus psichologinę būklę ir padeda mažinti nuovargį. Magnis taip pat padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Normali nervų sistemos veikla, elektrolitų pusiausvyra ir psichologinė būklė yra svarbi visam organizmui, taip pat ir normaliai klausai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
 


Išsiaiškinkite, ar jūsų klausa nenusilpusi: Taip Ne
1. Dažnai sunku suprasti pašnekovo žodžius    
2. Kalbant pašnekovui, dažnai replikuoju – „ką“?    
3. Kai kurie aplinkos garsai erzina ar atrodo įkyrūs    
4. Kartais vargina triukšmas ausyse            
5. Vengiu pokalbių su aplinkiniais, nes jaučiuosi nejaukiai    
Jei teigiamai atsakėte bent į tris teiginius, jūsų klausa gali būti susilpnėjusi!
 
VARTOJIMAS
Gerti po 2 tabletes per dieną valgio metu. Rekomenduojama vartoti mažiausiai 2–3 mėnesius, kad palaikytumėte normalią nervų sistemos veiklą ir svarbiausių ausies dalių elektrolitų pusiausvyrą.
 
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:      2 tab. % RPN*
Grikių sėklų (Fagopyrum esculentum Moench.) ekst. 5:1 400 mg   
Mėlynių uogų (Vaccinium myrtillus L.) ekst. 5:1 200 mg  
Apynių spurgų (Humulus lupulus L.) ekst. 5:1 100 mg  
Alpinijų šaknų (Alpinia galanga Hance.) ekst. 5:1 40 mg  
Kalis 160 mg 8%
Magnis 150 mg 40%
Niacinas 27 mg 169%
*RPN – rekomenduojama paros norma.
 
Maisto papildas • 60 ir 120 tablečių
 
Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Maisto papildas skirtas papildyti įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei 25 oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
 
SUDĖTIS
Grikių sėklų (Fagopyrum esculentum Moench.) ekst., mėlynių uogų (Vaccinium myrtillus L.) ekst., apynių spurgų (Humulus lupulus L.) ekst., alpinijų šaknų (Alpinia galanga Hance.) ekst., kalio citratas, magnio oksidas, niacinamidas, riebalų rūgščių magnio druskos ir skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė (stabilizatoriai), dikalcio fosfatas ir trikalcio fosfatas (kietikliai), mikrokristalinė celiuliozė (lipnumą reguliuojanti medžiaga).
2015 (c) interneto vaistinė hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce