Hiperfarma
Ateities vaistinė
Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 Lt
 
Sveikas namas
Medicinos technika
Maisto papildai
Kosmetika
Mamoms ir vaikams
Sportas ir dieta
Higiena
Optika
Ortopedija
Slauga ir negalia
Jūs esate: Maisto papildai
Maisto papildas Makai uogos 400mg Swanson N60

Maisto papildas Makai uogos 400mg Swanson N60

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 20%
42,25 Lt33,80 Lt
vnt.
Aprašymas
Maqui uogos tai puikus sertifikuotas, turintis JAV žemės ūkio departamento organinės kilmės sertifikatą maisto papildas. Maqui uogos yra labai vertingas kokybiškas vaisius. Palyginus jį su vaivoro uogomis, braškėmis ir Acai uogomis, Maqui uogos yra dar stipresnis antioksidantas!
Maqui uogos:
- Vienas stipriausių antioksidantų;
- Padeda lieknėti;
- Suteikia energijos;
- Idealus savo organizmo stiprinimui, profilaktikai ir savijautai pagerinti;
- Turi unikalių antibakterinių savybių;
- Tinkamos vegetarams,
- Grynos, džiovintos, šaldytos uogos be maisto priedų, surinktos Patagonijos krašte rankomis. Maqui atkeliavo iš Patagonijos (Argentinos srities), kuri yra laikoma derlingiausiu kraštu žemėje. Šios srities dirvožemio turtingumas, kuriame auga vaisiai ir daržovės, yra pagrindinis faktorius, parodantis kokie jie yra vertingi. Maqui uogos, išaugintos šioje žemėje, neabejotinai pranoksta kitas uogas-varžoves savo naudingumu ir mitybine verte. Maqui uogose randami antioksidantai yra 3 kartus potencialesni, negu Acai uogose, o Acai uogose randami antioksidantai yra 8 kartus potencialesni negu vaivoro uogose. Antioksidantai yra geriausi žmogaus organizmo detoksikuotojai. Šaltinis turintis didžiausią jų kiekį ir yra Maqui uogos. Maisto papildas 60 kapsulių Grynasis kiekis 59 g. 

Sudėtis:
 vienoje porcijoje 2 kapsulėse RPN % Čilinės aristotelijos (Maqui Berry) vaisiai miltelių formoje 800 mg ** Želatina, ryžių miltai, magnio stearatas. ** - rekomenduojama paros norma nenustatyta.

Vartojimas:

suaugusiems po 1 kapsulę du kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos

Maisto papildai

Daugiau: Maisto papildai ››
Nemokama vaistininkės
konsultacija tel. 8 680 31 999
arba
Help
2007 (c) interneto vaistinė hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce