Hiperfarma
Ateities vaistinė
Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 Lt
 
Sveikas namas
Medicinos technika
Maisto papildai
Kosmetika
Mamoms ir vaikams
Sportas ir dieta
Higiena
Optika
Ortopedija
Slauga ir negalia
Modelinas Lieknėk Mohdoh

Modelinas Lieknėk Mohdoh

Gamintojas:

MohDoh Ltd

Pristatymo laikas (d.d.): 3
19,00 Lt
vnt.
Aprašymas
Minkyk, kad palengvėtų svorio metimas ir būtų lengviau atsisakyti pagundų. Lieknėk! Minkyk, kad palengvėtų svorio metimas ir būtų lengviau atsisakyti pagundų. Mohdoh yra minkomo modelino gama, kuri buvo sukurta pasitelkiant žaidimo, spalvų bei aromaterapijos naudą, tam kad sukurtų universalius gerovės produktus, kurie iš tiesų veikia! Tai galingas holistinis produktas, sukurtas tam, kad padėtų vaikams ir suaugusiems įveikti dažniausiai pasitaikančias problemas. Eteriniai aliejai: pankolis (fennel), snaputis (geranium), pačiulis (patchouli), rozmarinas (rosemary). Spalvų terapija: Mėlyna spalva sumažina nerimo jausmą, susijusį su dietos laikymusi. Yra įrodyta, kad mėlyna spalva mažina apetitą. 
Visi eteriniai aliejai turi ECOcert sertifikatus (95% sudedamųjų dalių turi būti augalinės kilmės, be to, mažiausiai 10% jų turi būti iš biologinių ūkių. Biologiškai suyrantis

Naudojimas: 
Kad pasiektumėte optimalią naudą, Mohdoh modelinas turi būti formuojamas/minkomas rankomis apie 5-10 minučių. Po naudojimo, Mohdoh modelinas turi būti padedamas atgal į indelį ir laikomas vėsioje bei tamsioje vietoje.

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos

Eteriniai aliejai

Daugiau: Eteriniai aliejai ››
Nemokama vaistininkės
konsultacija tel. 8 680 31 999
arba
Help
2007 (c) interneto vaistinė hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce