Hiperfarma
Ateities vaistinė
Hiperzoo.lt Hipereko.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 Lt
 
Sveikas namas
Medicinos technika
Maisto papildai
Kosmetika
Mamoms ir vaikams
Sportas ir dieta
Higiena
Optika
Ortopedija
Slauga ir negalia
Aerozolis erkėms šalinti TIC-OFF 11g

Aerozolis erkėms šalinti TIC-OFF 11g

Gamintojas:

CZMZ, Lenkija

Pristatymo laikas (d.d.): 3
37,67 Lt
vnt.
Aprašymas
TIC-OFF  – tai netoksinis aerozolinis preparatas, skirtas apsaugoti nuo užsikrėtimo erkių platinamomis ligomis.
TIC-OFF  padeda sumažinti užsikrėtimo infekcinėmis ligomis, kurios gali atsirasti po erkės pašalinimo, riziką. Erkė, šalinama tradiciniu mechaniniu būdu, dažnai suplyšta į gabalus. Jei erkė dar nėra mirusi, jį gal „išspjauti“ savo vidaus skysčius į tą organizmą, į kurį ji įsisiurbė, ir tokiu būdu gali užkrėsti šį organizmą įvairiomis ligomis.
Erkės perneša infekcijas, sukeliamas įvairių patogeninių organizmų, pavyzdžiui, bakterijų, virusų ir kitų mikroorganizmų. TIC-OFF akimirksniu nužudo erkę ir leidžia pašalinti jos burnos aparatą iš organizmo, į kurį ji įsisiurbė, be to minimizuoja infekcinių ligų pernešimo riziką.
TIC-OFF kaip medicininį preparatą patvirtino ir registravo (registracijos Nr. 2249715) JAV maisto ir vaistų agentūra (FDA), kuri suteikia teisę gaminti TIC-OFF kaip preparatą, naudojamą ant žmogaus odos. Šiam produktui išduotas Amerikos patentas Nr. 4,834,947. Amerikos vasaros stovyklų asociacijos (American Camp Association) šis preparatas įtrauktas į pirmosios pagalbos vaistinėles, naudojamas stovyklose, kempinguose, žygiuose ir pan.

Naudojimas:
1. Suraskite erkės įsisiurbimo vietą.
2. Nusitaikykite viršutinėje dalyje esančiu dozavimo vamzdelio galiuku tiesiai į erkės galvos dalį.
3. Paspaudę iki galo papurkškite vieną kartą, kol nenutrūks skysčio tiekimas. Esant reikalui pakartokite šią procedūrą.
4. Nepurkškite į vieną vietą daugiau kaip 3-5 kartus.
5. Užpurškus nustatytą preparato dozę erkė akimirksniu žus ir tai padės pašalinti jos burnos aparatą iš organizmo, į kurį ji įsisiurbė.
6. Suimkite erkę į komplektą įdėtu pincetu ir atsargiai judindami į šonus ištraukite erkę iš organizmo, į kurį ji įsisiurbė.
7. Po erkės ištraukimo dezinfekuokite vietą, į kurią jį buvo įsisiurbusi.
Preparatą reikia naudoti vėdinamose patalpose. Venkite ilgai kvėpuoti preparato garais. Įkvėpiant preparatą gali pradėti svaigti galva.
Dėmesio!
Preparatas skirtas tik išoriniam naudojimui. Nepurkškite tiesiogiai ant odos. Venkite preparato patekimo į akis. Didelės preparato dozės gali tapti nušalimo priežastimi. Preparato naudojimas ne pagal paskirtį (jo įkvėpimas ir bandymas jį gerti) kelia grėsmę sveikatai. Preparatas privalo būti naudojamas tik pagal paskirtį.

Kartu su šia preke dažniausiai perkamos

Apsauga nuo uodų

Daugiau: Apsauga nuo uodų ››
Nemokama vaistininkės
konsultacija tel. 8 680 31 999
arba
Help
2007 (c) interneto vaistinė hiperfarma.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce